Trustees & Corporators

TRUSTEES

Freeman J. Condon   John F. Leary III   Kimberly A. Rock
James V. Ellard   Jeremiah T. Lewis   Ellen Mackey Rose
Kevin M. Gasiorowski   R. Drew Marc-Aurele   Richard J. Silverman
Donald M. Greenough   John J. Meany   David A. Tibbetts
Cindy M. Johnson   Saira Naseer-Ghiasuddin   Stuart E. Winfrey
Michael J. Jones   Ellen Galanis Nich    

 

 

CORPORATORS

Frederick J. Abdulla   Ruth C. George   John G. Morris
Benjamin C. Armstrong   James H. Gilford   David A. Mullen
Roger F. Armstrong   Benjamin M. Gorniewicz   Saira Naseer-Ghiasuddin
Todd M. Baltich   Alex D. Gramling   David B. Newbert
Rainer C. Bandereck   Donald M. Greenough   Ellen Galanis Nich
A. Gerard Beauchamp   Christopher Gregory   Charles K. Nutter
Jean Paul Beck   Mark W. Griffin   Mark E. O'Brien
Umesh Bhuju   David D. Hall   John A. Pavlo
Robin S. Blair   Augustus Harrington   Nancy E. Peace
Robert G. Bodwell   Daniel Harrington   R. Sean Perkins
E. Douglas Bolick   J. Keith Harris   Kerri S. Perry
John F. Bradshaw   Gary W. Jernegan   William J. Plante
Mae C. Bradshaw   Cindy M. Johnson   Carol L. Powers
Eugene E. Case   Russell A. Johnson   Marcy Pregent
Lucinda J. Cathcart   Michael J. Jones   Frederick H. Richenburg
David J. Chatfield   Richard M. Kallman   Kimberly A. Rock
Anne-Marie Clancy   Katherine Kelly   Ellen Mackey Rose
Daryl G. Colden   Peter G. Kelly   Michael E. Rowan
Paul S. Como   Muntaser A. Khatib   Michele T. Sasmor
Freeman J. Condon   Jeffrey C. Kirpas   Esther M. Sayer
Christopher J. Connolly   Paul Labadini   Wilhelmina Sheedy
Lawrence J. Cuddire   Kenneth Labrecque   Richard J. Silverman
Andrew J. de Bernardo   Kathy Lampropoulos   Paula Simpson
Gene del Rio   Mary E. Larnard   David M. Smith
John J. Desmond III   Christopher M. Latham   Christopher L. Snow
William J. DiMento   John F. Leary III   Hugh M. Taylor
Paul J. Donohoe   Richard A. LeBlanc   David A. Tibbetts
Denald H. Doonan   David L. Levesque   Maria Z. Todaro
Marlene M. Doyle   Jeremiah T. Lewis   Charles E. Wear III
Suzanne C. Dubus   Susan J. Little   Mark F. Welch
Donald Dupray   Andrew B. MacDonald   Mark Welling
Robert H. Ebersole   Gerald B. MacKillop Jr.   Pauline C. White
James V. Ellard   R. Drew Marc-Aurele   Stuart E. Winfrey
John C. Elwell   Robert T. Martin   Brian J. Zampell
Alfred P. Farese III   Stephen J. McGarr   Sheree Zizik
Henry L. Farmer III   Lisa L. Mead    
Zachary T. Field   John J. Meany    
Brian Forget   Jane A. Merrill    
Cheryl B. Forster-Cahill   Stuart A. Meurer    
William J. Freitag   Robert C. Miller    
Kevin M. Gasiorowski   John F. Moak